TERMINARZ ROZGRYWEK B KLASY SENIOROW (GRUPA WSCHODNIA) SEZON 2005/06 - RUNDA WIOSENNA
 
GOSPODARZE -GOSCIE (BOISKO) GODZ/WYN

NIEDZIELA 30.04.2006 –kolejka 1
 
NIEDZIELA 07.05.2006 –kolejka 2
ZAPORA - SOKOLICA (Kluszkowce) 0-4
GORC - GRANIT (Ochotnica) 0-2
KROKUS - ORZEL (Niedzica) 0-0
SPISZ - WICHER (Krempachy) 5-2
JARMUTA - LEGI (Szczawnica) 3-1
  JARMUTA -ZAPORA (Szczawnica) 3-1
LEGI - SPISZ (Nowa Biala) 0-0
WICHER - KROKUS (Dursztyn) 1-3
ORZEL - GORC (Niedzica) 2-4
GRANIT - SOKOLICA (Czarna Góra) 3-2
     
NIEDZIELA 14.05.2006 –kolejka 3   NIEDZIELA 21.05.2006 –kolejka 4
ZAPORA - GRANIT (Kluszkowce) 2-2
SOKOLICA - ORZEL (Kroscienko) 9-0
GORC - WICHER (Ochotnica) 14:00
KROKUS - LEGI 17:00
JARMUTA - SPISZ (Szczawnica) 1-3
  SPISZ - ZAPORA (Krempachy) 17:00
JARMUTA - KROKUS (Szczawnica) 17:00
LEGI - GORC (Nowa Biala) 17:00
WICHER - SOKOLICA (Dursztyn) 14:00
ORZEL - GRANIT (Niedzica) 14:00
     
NIEDZIELA 28.05.2006 –kolejka 5   NIEDZIELA 04.06.2006 –kolejka 6
ZAPORA - ORZEL (Kluszkowce) 14:00
GRANIT - WICHER (Czarna Góra) 17:00
SOKOLICA - LEGI (Kroscienko) 17:00
JARMUTA - GORC (Szczawnica) 14:00
KROKUS - SPISZ 11:00
  KROKUS - ZAPORA 15:00
SPISZ - GORC (Krempachy) 18:00
JARMUTA - SOKOLICA (Szczawnica) 18:00
LEGI - GRANIT (Nowa Biala) 12:00
WICHER - ORZEL (Dursztyn) 15:00
     
NIEDZIELA 11.06.2006 –kolejka 7   NIEDZIELA 18.06.2006 –kolejka 8
ZAPORA - WICHER (Kluszkowce) 12:00
ORZEL - LEGI (Niedzica) 15:00
GRANIT - JARMUTA (Czarna Góra) 18:00
SOKOLICA - SPISZ (Kroscienko) 15:00
GORC - KROKUS (Ochotnica) 18:00
  GORC - ZAPORA (Ochotnica) 12:00
KROKUS - SOKOLICA 12:00
SPISZ - GRANIT (Krempachy) 12:00
JARMUTA - ORZEL (Szczawnica) 12:00
LEGI - WICHER (Nowa Biala) 12:00
     
NIEDZIELA 25.06.2006 –kolejka 9    
ZAPORA - LEGI (Kluszkowce) 18:00
WICHER - JARMUTA (Dursztyn) 18:00
ORZEL -SPISZ (Niedzica) 18:00
GRANIT - KROKUS (Czarna Góra) 18:00
SOKOLICA - GORC (Kroscienko) 18:00 
   

 
TERMINARZ ROZGRYWEK B KLASY SENIOROW (GRUPA WSCHODNIA) SEZON 2005/06 - RUNDA JESIENNA
 
GOSPODARZE -GOSCIE (BOISKO) GODZ/WYN

GOSPODARZE

GOSCIE

GODZ./WYNIK

NIEDZIELA   28.08.2005 –kolejka 1

SOKOLICA

ZAPORA

Kroscienko

2-2 (1-0)

GRANIT

GORC

Czarna Góra

5-1 (4-0)

ORZEL

KROKUS

Niedzica

1-1 (0-1)

WICHER

SPISZ

Dursztyn

0-6 (0-2)

LEGI

JARMUTA

Nowa Biala

0-0 (0-0)

NIEDZIELA   04.09.2005 –kolejka 2

ZAPORA

JARMUTA

Kluszkowce

0-1(0-0)

SPISZ

LEGI

Krempachy

3-1 (0-0)

KROKUS

WICHER

1-2 (1-2)

GORC

ORZEL

Ochotnica

5-0 (2-0)

SOKOLICA

GRANIT

Kroscienko

2-1 (1-0)

NIEDZIELA   11.09.2005 –kolejka 3

GRANIT

ZAPORA

Czarna Góra

5-2 (1-0)

ORZEL

SOKOLICA

Niedzica

2-2 (1-1)

WICHER

GORC

Dursztyn

2-2 (0-0)

LEGI

KROKUS

Nowa Biala

6-3 (4-1)

JARMUTA

SPISZ

Kroscienko

1-0 (1-0)

NIEDZIELA   18.09.2005 –kolejka 4

ZAPORA

SPISZ

Kluszkowce

0-2 (0-0)

KROKUS

JARMUTA

0-5 (0-4)

GORC

LEGI

Ochotnica

3-0 (1-0)

SOKOLICA

WICHER

Kroscienko

2-0 (2-0)

GRANIT

ORZEL

Czarna Góra

9-0 (4-0)

NIEDZIELA   25.09.2005 –kolejka 5

ORZEL

ZAPORA

Niedzica

1:2 (0:2)

WICHER

GRANIT

Dursztyn

1:6 (0:2)

LEGI

SOKOLICA

Nowa Biala

0-6 (0-3)

JARMUTA

GORC

Kroscienko

3-2 (3-1)

SPISZ

KROKUS

Krempachy

12:0 (4:0)

NIEDZIELA   02.10.2005 –kolejka 6

ZAPORA

KROKUS

Kluszkowce

10-1(8-1)

GORC

SPISZ

Ochotnica

2-0(1-0)

SOKOLICA

JARMUTA

Kroscienko

2-1(0-0)

GRANIT

LEGI

Czarna Góra

4-0(0-0)

ORZEL

WICHER

Niedzica

6-2(4-1)

NIEDZIELA   09.10.2005 –kolejka 7

WICHER

ZAPORA

Dursztyn

1-1 (1-0)

LEGI

ORZEL

Nowa Biala

4-4 (2-3)

JARMUTA

GRANIT

Kroscienko

4-4 (1-0)

SPISZ

SOKOLICA

Krempachy

1-2(1-1)

KROKUS

GORC

1-4 (0-2)

NIEDZIELA   16.10.2005 –kolejka 8

ZAPORA

GORC

Kluszkowce

2-2 (1-0)

SOKOLICA

KROKUS

Kroscienko

3-0 (wo)

GRANIT

SPISZ

Czarna Góra

4-0 (0-0)

ORZEL

JARMUTA

Niedzica

1-4 (1-1)

WICHER

LEGI

Dursztyn

3-3 (2-3)

NIEDZIELA   23.10.2005 –kolejka 9

LEGI

ZAPORA

Nowa Biala

2-4 (2-1)

JARMUTA

WICHER

Kroscienko

4-1 (1-0)

SPISZ

ORZEL

Krempachy

6-3 (5-3)

KROKUS

GRANIT

0-2 (0-1)

GORC

SOKOLICA

Ochotnica

1-3 (1-3)


Skarb kibica podhalanskiej klasy B - Grupa wschodnia


Sokolica Kroscienko

Prezes - Jan Topolski,
kierownik druzyny - Andrzej Waksmundzki,
trener - Ryszard Darlewski
Bramkarze: Marcin Pawlak (74), Mariusz Piatek (85), Grzegorz Zachwieja (87). Obrońcy: Jakub Dyda (86), Maciej Dyda (85), Łukasz Kasprzak (83), Piotr Kowalczyk (86), Marcin Myszoglad (85), Bartosz Orkisz (85), Sebastian Pietrzak (85), Józef Waksmundzki (71),
Pomocnicy i napastnicy: Michal Cięzkowski (84), Krzysztof Czubiak (87), Mariusz Cwiertniewicz (74), Rafal Halgas (85), Janusz Kolek (74), Marcin Koterba (79), Grzegorz Kozielec (75), Krzysztof Ligas (81), Robert Ligas (76), Michal Romankiewicz (82), Andrzej Waksmundzki (73), Maciej Wojtyczka (83).
Przybyli: Kozielec - wznowil treningi, Pawlak - Dunajec Nowy Sacz.
Ubyli: Maciej Kwiatek, Piotr Kwiatek, Mariusz Cwiertniewicz- nie wznowili treningów, Krzysztof Topolski - kontuzja


Gorc Ochotnica Dolna

Prezes: Bogdan Chlipala.
Kierownik druzyny: Wladyslaw Mlynarczyk. Trener: vacat. Bramkarze: Pawel Forenda (63), Pawel Kotelnicki (77), Jacek Szlaga (83). Obrońcy: Slawomir Barnas (71), Grzegorz Czajka (86), Wojciech Faltyn (85), Stanislaw Konopka (74), Krystian Ligas (86), Łukasz Mikolajczyk (79), Wladyslaw Mlynarczyk (63), Stanislaw Niewiadomy (68), Mieczyslaw Rusnak (71), Stanislaw Smreczek (84), Tomasz Wiatr (84).
Pomocnicy i napastnicy: Józef Brzezny (85), Slawomir Brzezny (81), Michal Buczek (84), Zbigniew Chlebek (73), Stanislaw Forenda (69), Krzysztof Jagiela (74), Krystian Knapik (87), Robert Konopka (70), Andrzej Kotelnicki (81), Andrzej Rozmus (74), Andrzej Sikora (72), Jacek Sikora (80), Stanislaw Sikora (84), Wojciech Smreczek (80), Piotr Szlaga (86), Zbigniew Tokarczyk (73), Krzysztof Urbaniak (72).
Przybyli: Czajka, Faltyn, Knapik, Ligas, P. Szlaga - z druzyny juniorów, J. Szlaga - nowo zgloszony.
Ubyli: Grzegorz Kęska - Lubań Maniowy, Miroslaw Babik, Grzegorz Chlipala, Jan Chlipala, Slawomir Chryczyk, Krzysztof Ligęza, Mariusz Zasadni - zakończyli karierę.


Jarmuta Szczawnica


Prezes - Emil Mogilski,
kierownik druzyny - Ryszard Baziak,
trener - Grzegorz Niezgoda.
Bramkarze: Grzegorz Borzęcki (83), Mariusz Kluska (86), Szymon Wójcikiewicz (88).
Obrońcy: Ryszard Baziak (74), Jacek Dyda (82), Krystian Lichoń (86), Piotr Majerczak (86), Wojciech Niezgoda (79), Łukasz Solecki (84), Zbigniew Urban (74), Marcin Warus (86), Tomasz Węglarz (81), Piotr Zabkiewicz (81).
Pomocnicy i napastnicy: Adam Galuszka (86), Piotr Hrydziuszko (85), Artur Kaliciecki (85), Mateusz Macanowicz (77), Arkadiusz Mazurek (72), Maciej Opiela (87), Wojciech Pelczak (75), Dariusz Rogowski (87), Adrian Slimak (88), Damian Sliwiński (85), Mateusz Tajstra (78), Daniel Waligóra (77), Łukasz Waligóra (79), Pawel Walosik (67), Łukasz Wiercioch (86)
Przybyli: Galuszka, Kluska, Lichoń, Niezgoda, Opiela, Rogowski, Slimak, Warus, Ł. Wiercioch, Wójcikiewicz, Zabkiewicz - wychowankowie, Ł. Waligóra - nowo zgloszony. Ubyli: Stefan Hamerski, Łukasz Węglarz, Wojciech Wiercioch, Wojciech Majerczak - zakończyli karierę, Mariusz Ondycz, Bartosz Wójcik, Rafal Zachwieja - kontuzjowani, Tomasz Witkowski - nie wznowil treningów.


Krokus 2000 Lapsze Nizne


Prezes - Lukasz Stanek,
kierownik druzyny - Krzysztof Stanek,
trener - vacat. Bramkarze: Jozef Kalafut (81), Jacek Stanek (80).
Obroncy: Jozef Butas (82), Piotr Celuszak (82), Wojciech Celuszak (88), Rafal Gryglak (83), Jan Hatala (80), Wojciech Hatala (82), Wojciech Nowak (86), Maciej Rzepiszczak (88), Piotr Sowa (87), Slawomir Sowa (83), Pawel Stanek (84), Marcin Wojtas (78).
Pomocnicy i napastnicy: Boguslaw Brzyzek (75), Marek Bylina (83), Tomasz Celuszak (85), Pawel Karkoszka (78), Krystian Kawulok (80), Marcin Kowalkowski (86), Piotr Nowak (86), Tomasz Nowak (82), Grzegorz Soltys (85), Janusz Sowa (83), Dariusz Stanek (82), Janusz Stanek (83), Lukasz Stanek (80), Pawel Trzop (83).
Przybyli: W. Celuszak, Rzepiszczak - z druzyny juniorow. Ubyli: Andrzej Blachut, Piotr Koczocik - zakonczyli gre, Dariusz Kusnierz - Frydman.


Legi Nowa Biala


Prezes - Zbigniew Poltorak,
kierownik druzyny - Jozef Kluszkowski,
trener - Rafal Bednarczyk.
Bramkarze: Maciej Bednarczyk (87), Pawel Majerczak (89).
Obroncy: Piotr Dlugi (80), Dominik Gnida (84), Jacek Hareza (74), Andrzej Kaczor (82), Andrzej Kalata (85), Marek Kurnat (86), Jan Majerczak (85), Pawel Soltys (86), Roman Soltys (85), Marek Wincek (81).
Pomocnicy i napastnicy: Jakub Cerwas (81), Jan Dlugi (87), Wieslaw Dlugi (84), Krzysztof Gronka (87), Arkadiusz Kurnat (86), Marek Kuzniar (69), Dariusz Lukasz (85), Robert Lojek (73), Dariusz Marek (77), Adam Poltorak (86), Marek Poltorak (83), Piotr Soltys (87), Dariusz Sulka (82), Damian Wojenski (87).
Przybyli: Bednarczyk, J. Dlugi, Gronka, Majerczak, Piotr Soltys, Wojenski - z druzyny juniorow. Ubyli: Dariusz Bujak - Gronik Gronkow, Grzegorz Marszalek - Dunajec Ostrowsko, Jakub Zagorski - Granit Czarna Gora.


Orzel Niedzica


Prezes - Jan Kowalczyk, kierownik druzyny - Jan Majerczak,
trener - vacat.
Bramkarze: Wojciech Jamroz (85), Damian Jandura (88).
Obroncy: Jakub Jamroz (84), Pawel Janos (83), Stanislaw Kordecki (66), Tomasz Makowski (88), Robert Milaniak (73), Edward Mondel (79), Andrzej Pczelar (82), Artur Piatek (85), Stefan Pojedyniec (87), Grzegorz Swiety (87), Leszek Utnicki (64).
Pomocnicy i napastnicy: Bartlomiej Blachut (85), Adam Bogaczyk (81), Mariusz Bogaczyk (84), Andrzej Chmiel (74), Maciej Kalisz (84), Adam Kowalczyk (76), Krzysztof Kowalczyk (78), Grzegorz Majerczak (87), Jan Majerczak (85), Lukasz Malec (84), Grzegorz Milaniak (77), Mariusz Milaniak (86), Dariusz Trybunia (85), Marcin Wnetrzak (85).
Przybyli: Jandura, Makowski, Pojedyniec - z zespolu juniorow. Ubyli: Jan Kowalczyk - Frydman, Krzysztof Nowak - Wisla Krakow, Jozef Peksa - zwolniony z klubu.


Splyw Sromowce Wyzne


Prezes - Franciszek Gorecki,
kierownik druzyny -Jerzy Klis,
trener - vacat.
Bramkarze: Marek Janczy (84), Mariusz Pierwola (73).
Obroncy: Pawel Debski (83), Pawel Grywalski (83), Andrzej Janczy (85), Damian Kowalczyk (82), Krzysztof Kowalczyk (80), Marcin Kowalczyk (80), Piotr Liptak (74), Slawomir Olejarz (86), Andrzej Pierwola (83), Pawel Wotus (79). Pomocnicy i napastnicy: Andrzej Gorecki (84), Maciej Gorecki (86), Wojciech Gorecki (84), Zbigniew Grywalski (83), Edward Kowalczyk (83), Konrad Kowalczyk (83), Krzysztof Liptak (82), Adam Nosal (79), Krzysztof Nosal (78), Pawel Pierwola (78), Piotr Polczyk (82), Jozef Turski (80).
Przybyli: Piotr Liptak - Trzy Korony Sromowce Nizne, Mariusz Pierwola - wznowil treningi. Ubyli: Krystian Bochnak, Jozef Gorecki, Michal Janczy, Wojciech Janczy, Dariusz Kaczmarczyk - zakonczyli gre, Stanislaw Janczy - Frydman, Daniel Pierwola - wyjazd do USA, Marcin Pierwola - Luban Maniowy.


Trzy Korony Sromowce Nizne


Prezes - Jerzy Kawerski,
kierownik druzyny - Bogdan Slezak,
trener - Wojciech Kowalczyk.
Bramkarze: Mariusz Pierwola (73), Marek Waradzyn (80), Wojciech Waradzyn (82).
Obroncy: Henryk Glab (72), Mariusz Glodek (87), Waldemar Jagiello (71), Piotr Liptak (72), Krzysztof Plewa (75), Dominik Regiec (79), Lukasz Regiec (85), Marcin Regiec I (81), Marek Regiec (82), Pawel Regiec (87). Pomocnicy i napastnicy: Tomasz Golec (79), Tomasz Grywalski (86), Bartlomiej Regiec (82), Grzegorz Regiec (81), Maciej Regiec (82), Marcin Regiec II (74), Slawomir Regiec (79), Wojciech Regiec (86), Jacek Waradzyn (74), Marcin Waradzyn (86).
Przybyl Grywalski - Luban Maniowy. Nikt nie ubyl.


Wicher Dursztyn


Prezes - Krzysztof Waniczek,
kierownik druzyny - Roman Kaczmarczyk,
trener - vacat.
Bramkarze: Janusz Surma (80), Wieslaw Wojciak (77).
Obroncy: Krzysztof Bigos (85), Krzysztof Blachut (81), Wieslaw Czajka (73), Grzegorz Hornik (77), Roman Kaczmarczyk (69), Przemyslaw Kubuszek (85), Lukasz Mocherek (83), Pawel Mocherek (81), Jacek Soltys (72), Andrzej Sowa (78), Zdzislaw Sowa (74). Pomocnicy i napastnicy: Franciszek Bigos (66), Radoslaw Ciesielski (76), Franciszek Hornik (81), ichal Hornik (80), Jaroslaw Kaczmarczyk (79), Marcin Mocherek (77), Michal Sowa (85), Piotr Surma (79), Zbigniew Surma (72), Krzysztof Waniczek (70).
Przybyli: G. Hornik, M. Mocherek, A. Sowa - wznowwili treningi. Nikt nie ubyl.


Zapora Kluszkowce


Prezes - Bronislaw Kowalczyk,
kierownik druzyny -Jan Jablonski,
trener - Czeslaw Holyst.
Bramkarze: Dariusz Dyda (74), Lukasz Zachwieja (85).
Obroncy: Marcin Baluk (83), Zbigniew Chryc (78), Piotr Debski (74), Bartlomiej Drozdek (86), Karol Koterba (86), Michal Kowalczyk (84), Bartosz Rusin (85), Wojciech Salamon (85), Rafal Slezak (83).
Pomocnicy i napastnicy: Michal Babiak (82), Marcin Banka (86), Lukasz Brzegowski (83), Czeslaw Holyst (80), Lukasz Htyc (85), Rafal Janczy (81), Ryszard Jaworski (71), Rafal Konopka (87), Pawel Lesnicki (78), Damian Pierwola (85), Slawomir Plewa (74), Pawel Slezak (85), Michal Swiatkowski (84).
Przybyli: Debski - Luban Maniowy, Drozdek, Koterba - z druzyny juniorow. Ubyli: Lukasz Banka - sluzba wojskowa, Krzysztof Brzegowski, Tomasz Jablonski, Zbigniew Jaworski, Daniel Kulikowski, Szymon Pierwola, Jakub Plewa, Piotr Puchlerski, Wojciech Szlembarski - zakonczyli gre.


inf.wg DzP.- KRZYSZTOF WOJDYLO

 

   
 
© Ośrodke SKS "Sokolica" - Krościenko nad Dunajcem
realizacja projektu: Verakom